Forrás: Stop!

Peresz: Iránt ki kell zárni az ENSZ-ből! Időpont: 2005-10-27 09:26:17

Irán kizárását követelte az ENSZ-ből Simon Peresz izraeli miniszterelnök-helyettes, miután az iráni elnök Izrael elpusztítását szorgalmazta.

Mahmúd Ahmadinezsád úgy fogalmazott: ahogy Khomeini imám mondta, Izraelt le kell törölni a térképről.

Ariel Saron izraeli kormányfőhöz írt nyílt levelében Simon Peresz azt írta: felfoghatatlan, hogy egy ENSZ-tagállam élén olyan ember állhat, aki népirtásra buzdít – tudósít a Magyar Rádió.

Stop!

Comments are closed.