Forrás: Klubrádió

Orbán Viktor is elmegy arra a találkozóra, amelyet Gyurcsány Ferenc kezdeményezett tegnap az Országgyűlésben. Az izraeli látogatáson lévő politikus az Inforádiónak adott interjúban azt mondta, hogy délután telefonon tárgyalt Boros Péter volt kormányfővel és megegyeztek, hogy mind a ketten elfogadják a korábbi miniszterelnököknek szóló meghívást. Horn Gyula és Medgyessy Péter már tegnap jelezték, hogy részt vesznek a találkozón. A politikusok arról tárgyalnak majd, hogy Magyarország milyen javaslatokkal segítheti Európát, a sikeres jövő építésében.

Comments are closed.