Forrás: Stop!

Orbán elfogadta Gyurcsány meghívását Időpont: 2005-06-21 19:31:31

Orbán Viktor részt vesz azon a Gyurcsány Ferenc kormányfő kezdeményezte találkozón, amelyen az elmúlt 15 év magyar miniszterelnökei aktuális európai ügyeket vitatnának meg; az Izraelben tartózkodó volt miniszterelnök ezt egy kereskedelmi rádiónak nyilatkozta.

Orbán Viktor az Info Rádióban azt mondta, telefonon beszélt a találkozóra ugyancsak meghívást kapott Boross Péterrel, és abban maradtak, hogy mindketten „tisztelettel és köszönettel” elfogadják a meghívást. „Van miről beszélni. Európában valóban olyan helyzet alakult ki, amikor Magyarországnak okosan kell képviselni a saját érdekeit”, közölte a volt kormányfő, a Fidesz elnöke.

MTI

Comments are closed.