Forrás: NOL

NOL * Népszabadság Online * 2008. február 4.

Három halálos áldozattal járó öngyilkos merényletet követtek el  hétfőn a dél-izraeli Dimónában – közölte az izraeli rendőrség. Az első hírek szerint további tíz ember megsebesült.

A Háárec izraeli napilap internetes kiadása rendőrségi  forrásokra hivatkozva azt írta: két merénylő volt, és az egyiket  lelőtte egy rendőr. A rendőrség szerint feltételezhető, hogy a két  pokolgép közül csak az egyik lépett működésbe.

Dimóna mellett nukleáris központ található, a robbanás a központtól nagyjából tíz kilométerre történt.

(MTI)

Hirdessen Ön is az ETARGET-tel!

Comments are closed.