NOL * Népszabadság Online * 2008. február 4.
Három halálos áldozattal járó öngyilkos merényletet követtek el hétfőn a dél-izraeli Dimónában – közölte az izraeli rendőrség. Az első hírek szerint további tíz ember megsebesült.
A Háárec izraeli napilap internetes kiadása rendőrségi forrásokra hivatkozva azt írta: két merénylő volt, és az egyiket lelőtte egy rendőr. A rendőrség szerint feltételezhető, hogy a két pokolgép közül csak az egyik lépett működésbe.
Dimóna mellett nukleáris központ található, a robbanás a központtól nagyjából tíz kilométerre történt.
(MTI)

