Forrás: Stop!

Mintegy hatvan, egy engedély nélküli telep létesítését megkísérlő ultranacionalista izraeli fiatalt szállított el hétfőre virradóra az izraeli határőrség Ciszjordániából – jelentette az izraeli közszolgálati rádió.

A csoport a palesztin autonóm terület déli részén, a Hebron közelében található Halhul mellett egy dombon próbált meg letelepedni, onnan vezették el őket az éjszaka.

A következő napokban hét másik, tucatnyi tagból álló csoportot is elszállítanak a hatóságok.

Comments are closed.