Forrás: Stop!

George Bush amerikai elnök Izraelbe látogat a jövő hónapban – közölte kedd este az izraeli kettes tévécsatorna.

A jelentés szerint Bush látogatásával az izraeli-palesztin béketárgyalásokat kívánja támogatni. A megbeszélések témája lesz az iráni atomprogram is. Ez lenne Bush első látogatása Izraelben 2001 januárja óta, azóta, hogy beiktatták hivatalába.

A tel-avivi amerikai nagykövetség nem volt hajlandó sem megerősíteni, sem cáfolni a hírt.

Comments are closed.