Forrás: Népszava

Több mint hetven külföldi közszolgálati televízió és rádió vezetoje vesz részt az Európai Musorszolgáltatók Szövetségének (EBU) jövo júliusi budapesti közgyulésén, amelyet a Magyar Televízió rendez. A szervezet évente megrendezett legfontosabb fórumát most eloször rendezik Magyarországon. A bejelentés azon a közelmúltban rendezett találkozón hangzott el, amelyen a Magyar Televízió vezetoi Magyarországon akkreditált nagykövetek, sajtóattasék és a budapesti európai kulturális intézetek vezetoi elott ismertették az ötvenéves MTV jövoképét. Több mint negyven EBU-tagállam politikai és kulturális diplomatája jelent meg a találkozón, az Európai Unió országain kívül egyebek között Oroszország és Izrael is képviseltette magát.

(Népszava)

Comments are closed.