Nyilaskeresztet festettek és gyalázkodó szöveget írtak a kaposvári cigány kisebbségi önkormányzat irodájának falára hétfőre virradó éjszaka – közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság helyettes szóvivője.
Kokas Sándor tájékoztatása szerint a cigány kisebbségi önkormányzat feljelentése nyomán a rendőrség önkényuralmi jelkép tiltott használata miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen. Kaposváron néhány hónapja a zsidó hitközség épületén található postaládára, pár héttel később pedig a zsidó temető kerítésére és kapujára festettek nyilaskeresztet és írtak gyalázkodó feliratokat ismeretlenek.

