Forrás: hirszerzo.hu

„Igen nyugtalanító és veszélyes kezdeményezésnek” nevezte a Magyar Gárda létrejöttét a szlovák kormányfő, Robert Fico Smer-SD (Irány-Szociáldemokrácia) nevű pártja.

Hétfőn kiadott nyilatkozatában a Smer jelezte: tekintettel az „annak főnöke, Vona Gábor által deklarált célokra, miszerint törekvéseik arra irányulnak, hogy minden magyar egy országban éljen” a Smer kiemelt figyelemmel fogja kísérni a

Magyar Gárdával kapcsolatos fejleményeket.

Comments are closed.