Izraeli erők hatoltak be szombat reggel a Gázai övezet déli részébe, ahol tűzharcba bocsátkoztak a palesztin Hamász mozgalom fegyveres szárnyának tagjaival. A harckocsizó és lövész alakulatokkal indított újabb izraeli művelet Rafah városától keletre zajlik – mondta el az izraeli hadsereg egyik szóvivője. „A katonákra lövéseket adtak le. Ők viszonozták a tüzet, és eltaláltak egy fegyveres férfit” – tette hozzá a szóvivő, részletekbe nem bocsátkozva.
MTI

