Forrás: hirszerzo.hu

2007. január 15. 11:24

Condoleezza Rice amerikai külügyminiszter és Ehud Olmert izraeli kormányfő hétfőn Jeruzsálemben megegyezett abban, hogy Mahmúd Abbász palesztin elnökkel csúcstalálkozót tartanak a közel-keleti béketárgyalások újjáélesztése érdekében – közölték izraeli rádióállomások.

A jelentések nem tértek ki arra, mikor és hol kerülne sor a hármas csúcsra. Rice jeruzsálemi útja előtt, vasárnap tárgyalt Abbásszal Rámalláhban, és megígérte neki, hogy az Egyesült Államok erőteljesebben fogja szorgalmazni egy palesztin állam létrehozását. (MTI)

Comments are closed.