Forrás: Népszava

„Kedves Barátaim! Értesítelek Benneteket, hogy a jövő hétre két tévészereplésre is hívtak részben az október 23-i eseményeket vizsgáló alternatív bizottság vezetőjeként, részben, mint antiszemitának titulált levelek íróját. Kérem, hogy továbbítsátok a Magunkfajtáknak«” – írta a szélsőjobboldali kuruc.info honlapon Morvai Krisztina. A büntetőjo­gász, aki tagja a „rendőrterrort” vizsgáló úgynevezett civil bizottságnak, segítséget is kért a kuruc.info olvasóitól, mondván: „kérlek Benneteket, hogy imával, drukkolással és esetleg SMS-ek írásával, nézői telefonokkal segítsétek, hogy az igazság a liberális média fogyasztói számára is testközelbe (és lélek-közelbe) kerüljön.” Morvai egyébként tegnap a TV2 műsorában azt mondta: még nem tud pontos dátumot mondani arról, hogy a civil bizottság végső jelentése mikor jelenik meg. Január 23-án egy honlapot indítanak, amelyen minden, a „brutális cselekményekkel” kapcsolatos információt közzétesznek.

Comments are closed.