Forrás: Népszava

A brazil születésű Eduardo Da Silvát választották az év horvát labdarúgójának. A Dinamo Zagreb 23 éves támadója a világbajnokság után kapott meghívót a válogatottba, amelyben első gólját októberben Anglia ellen szerezte Európa-bajnoki selejtezőn, majd az Izrael elleni 4-3-as siker alkalmával háromszor volt eredményes. A fiatal futballista a bajnokságban is nagyszerűen teljesített, hiszen 18 találatával a góllövőlista élén végzett. Az elmúlt három évben Dado Prso, a Glasgow Rangers játékosa nyerte el az elismerést.

(MTI)

Comments are closed.