Forrás: Klubrádió

A ciszjordániai Hebronban legalább 10-en megsérültek, amikor az izraeli biztonsági erők zsidó telepeseket akartak kilakoltatni. A hatóság emberei megrohamoztak egy palesztin tulajdonban lévő házat, ahová egy hónapja, jogtalanul költöztek be a zsidó telepesek. Az összecsapás azután alakult ki, hogy a telepesek kövekkel kezdték dobálni a katonákat. A kilakoltatásukról pénteken döntött a legfelsőbb bíróság.

Comments are closed.