Forrás: hirszerzo.hu

2006. május 6. 15:40

Az izraeli hadsereg tüzérségi tüzet zúdított a Gázai övezet északi részére, ahonnan előzőleg hat rakétát lőttek ki palesztinok Izrael területére – közölte az izraeli hadsereg egyik szóvivője szombaton.

A szóvivő Elmondta, hogy a tüzérség legalább kétszáz lövést adott le az utóbbi huszonnégy óra leforgása alatt, miután pénteken rakétákat lőttek ki Izraelre erről a területről. Az izraeli hadsereg szombaton röpcédulákon figyelmeztette a palesztin lakosságot, hogy még keményebb megtorlást alkalmaz, ha folytatódnak az izraeli célpontok elleni rakétatámadások. (MTI)

Comments are closed.