Forrás: Inforádió

Tüzérségi tűz alá vette az izraeli hadsereg a Gázai övezet északi részét, ahonnan előzőleg hat rakétát lőttek ki palesztinok a zsidó állam területére.

Az izraeli haderő röpcédulákon figyelmeztette a palesztin lakosságot, hogy még keményebb megtorlást alkalmaz, ha folytatódnak az izraeli célpontok elleni rakétatámadások.

Pénteken öt palesztin halt meg, négy pedig megsebesült, amikor egy izraeli robotrepülőgép légicsapást mért a Gázai övezetben lévő egyik kiképzőbázisra.

Comments are closed.