Forrás: Magyar Hírlap

Szegő András, Szentendre

A MIÉP-Jobbik radikális, de nem robbantgat ártatlan civileket a körúti villamoson, sem Kolozsvárott vagy Bukarestben. Mit kellene még tennie ahhoz az Iszlám Dzsihádnak vagy az Al-Aksza Mártírjai Brigádjainak, hogy kiérdemeljék a hazai médiától a terrorista jelzőt, melyet az Egyesült Államoktól, Izraeltől és az EU-tól már megkaptak? Ha ez a két csoport radikális, akkor a MIÉP-Jobbik balközép!

A (tudatlanul vagy tudatosan) rendszeresen használt hibás, megtévesztő jelzők, szókapcsolatok olyanok, mint a lassan ható méreg. Az írástudók felelőssége, hogy pontosan nevükön nevezzék a dolgokat.

Comments are closed.