Móse Kacav erről al-Dzsazíra televíziónak nyilatkozott. Az államfő azzal vádolta meg Teheránt, hogy „az összes nemzetközi terrorszervezettel” igyekszik kapcsolatokat építeni, és atomfegyver birtoklására törekszik. Előzőleg egy magas rangú iráni tiszt azt közölte, hogy Irán első számú célpontja Izrael lenne, ha az Egyesült Államok megtámadná az ázsiai országot.

