Izraeli katonák agyonlőttek egy palesztin nőt, két másikat pedig megsebesítettek Ciszjordániában, amikor szélsőségesek feltételezett búvóhelye ellen intéztek támadást – közölték palesztin kórházi források. A katonák Túl-Karm városában körülvettek egy házat és az épület elhagyására szólították fel a bent tartózkodókat. Ezt követően tüzet nyitottak a házra. Néhány lövedék azonban egy közeli épületbe talált és a fején eltalált egy palesztin nőt. A 45 éves asszony a kórházban halt bele sérülésébe. A lövedékek az áldozat két lányát is megsebesítették.

