Forrás: UNO

A CSZKA Moszkva lesz a Maccabi Tel-Aviv ellenfele a férfi kosárlabda Euroliga döntőjében.

A mérkőzést a Barcelona együttese kezdte jobban és a 24 pontig jutó Williams vezérletével 38-34-re vezetett a félidőben a katalán csapat. Fordulás után a moszkvaiak nagyobb sebességi fokozatba kapcsoltak, és az egyaránt 19-19 pontot termelő Papaloukas, valamint John Holden irányításával előbb egyenlített, majd fordított a CSZKA. Az utolsó negyedben még megpróbált felzárkózni a Barcelona, de egalizálniuk már nem sikerült Juan Navarróéknak. Így tehát mindkét spanyol együttes elbukott az elődöntőben. Férfi kosárlabda Euroliga, Final Four, 2. elődöntő, Prága: Winterthur FC Barcelona (spanyol) – CSZKA Moszkva (orosz) 75-84 (20-15, 18-19, 14-23, 23-27) A döntőben, szombaton: CSZKA Moszkva – Maccabi Tel-Aviv.