Újabb videofelvételen üzent az al-Kaida második számú vezetője. Ajman az-Zavahri azt állította, hogy az öngyilkos merényletek százaival sikerült térdre kényszeríteni az amerikai hadigépezetet az iraki háború három éve alatt. Az üzenetben Zavahri egyúttal Pervez Musarraf elnök megdöntésére szólította fel Pakisztán népét, az Egyesült Államok, Izrael és India támogatásával vádolva őt. De elítélte Egyiptom, Jordánia, Szaúd-Arábia és Irak vezetőit is, árulóknak nevezte őket, és a muzulmánokat általános felkelésre illetve a szóban forgó rendszerek megdöntésére szólította fel.

