Forrás: RTL Klub

Rakétacsapást mért az izraeli légierő feltételezett palesztin fegyveresekre Gázában. Az akcióról felvételt is készített a hadsereg. Összesen 2 autóra lőttek ki rakétákat. Az állítólag fegyverekkel megrakott járművekben az Iszlám Dzsihád palesztin szervezet emberei ültek, akik az előzetes hírek szerint meghaltak a támadásban. Csakhogy egyikükről a hullaházban kiderült, hogy még él, így őt kritikus állapotban átszállították a kórházba.

A palesztin kormány szóvivője bűncselekménynek nevezte az izraeli támadást.

Comments are closed.