A szerdai öngyilkos merénylet után az izraeli légierő támadásokat intézett a Gázai övezet ellen, miközben a hadsereg arra készül, hogy felújítsa palesztin szélsőségesek célzott likvidálásának gyakorlatát.
Izraeli repülőgépek a hajnali légi csapás után újabb rakétatámadást hajtottak végre csütörtökön reggel a palesztin fegyveres szervezeteknek a Gázai övezet déli részében lévő állásai ellen. Izraeli bejelentés szerint a támadásokkal elejét kívánják venni annak, hogy a területről rakétatámadást intézzenek Izrael ellen. A hadsereg rádiója csütörtökön arról számolt be, hogy Saul Mofaz védelmi miniszter zöld utat adott a likvidálásoknak. Ezek célpontjai elsősorban az Iszlám Dzsihád aktivistái lesznek. (MTI)

