Forrás: Klubrádió

Az iráni külügyminiszter szerint is el kell pusztítani Izraelt. Megvédte és Irán hivatalos politikája kifejezésének nevezte az Izrael elpusztításáról tett elnöki kijelentést. Mahmúd Ahmadinezsád államfő szerdán, egy teheráni nemzetközi konferencián azt mondta: Izraelt el kell törölni a föld színéről. A mohamedán országok nagykövetei előtt elmondott beszédében az iráni külügyminiszter azt mondta: nem ismerjük el a cionista rezsimet, és nem tartjuk legitimnek.

Comments are closed.