Hétfőtől csütörtökig Tatán edzőtáborozik a magyar férfi kézilabda-válogatott, amely péntektől vasárnapig részt vesz a südstadti Samsung Kupán.
Skaliczki László szövetségi kapitány 18 játékost hívott meg a közös munkára. A Bajnokok Ligája-győztes Barcelona ásza, Nagy László – aki szombaton még volt klubja, a Pick Szeged ellen lépett pályára – és a veszprémi Gál Gyula kisebb sérüléssel bajlódik, ennek ellenére mindketten a többiekkel tartanak. A csapat csütörtök délután utazik Ausztriába, a Bécs mellett fekvő Südstadtba, ahol nemzetközi tornán szerepel. Először pénteken, 20:45 órakor a házigazda Ausztria, szombat délben Fehéroroszország, vasárnap 9 órakor pedig Izrael lesz az ellenfél. (MTI)

