Forrás: Stop!

Külföldi harcosokat fogtak el Irakban Időpont: 2005-10-22 17:26:19

Csaknem négyszáz, a felkelők oldalán harcoló külföldit fogtak el Irakban az amerikaiak és az iraki biztonsági erők.

Rick Lynch vezérőrnagy elmondta: az őrizetbe vettek között izraeli, ír és brit állampolgárságúak is vannak, de a legtöbben arab országokból, köztük Egyiptomból, Szíriából és Szaúd-Arábiából érkeztek – adta hírül a radio.hu.

Stop!

Comments are closed.