Külföldi harcosokat fogtak el Irakban Időpont: 2005-10-22 17:26:19
Csaknem négyszáz, a felkelők oldalán harcoló külföldit fogtak el Irakban az amerikaiak és az iraki biztonsági erők.
Rick Lynch vezérőrnagy elmondta: az őrizetbe vettek között izraeli, ír és brit állampolgárságúak is vannak, de a legtöbben arab országokból, köztük Egyiptomból, Szíriából és Szaúd-Arábiából érkeztek – adta hírül a radio.hu.
Stop!

