Forrás: Klubrádió

Agyonlőttek két palesztint izraeli katonák Ciszjordániában – közölték palesztin biztonsági illetékesek. Palesztin szemtanúk elmondása szerint a katonák fegyvertelen tiltakozók csoportjára nyitottak tüzet, akik kövekkel dobáltak meg egy katonai terepjárót. Egy tizennyolc éves fiú a helyszínen belehalt sebeibe. Egy izraeli katonai szóvivő viszont azt közölte, hogy a katonák két, rájuk tüzet nyitó fegyveresre lőttek.

Comments are closed.