Forrás: Stop!

Agyonlőttek két palesztint Ciszjordániában Időpont: 2005-10-22 14:08:47

Izraeli katonák két palesztint agyonlőttek pénteken Ciszjordániában – közölték palesztin biztonsági illetékesek.

Palesztin szemtanúk elmondták: a katonák fegyvertelen tiltakozók csoportjára nyitottak tüzet, akik kövekkel dobáltak meg egy katonai terepjárót Túl-Karmtól keletre, Ciszjordánia északi részén. Egy 16 éves fiú a helyszínen belehalt sebeibe – tudósít az MTV Teletext.

Egy izraeli katonai szóvivő viszont azt közölte: a katonák két, rájuk tüzet nyitó fegyveresre lőttek. A katonák egy holttestet találtak, de feltételezéseik szerint két fegyverest lőttek le.

Stop!

Comments are closed.