A férfiak győzelmi esélyekkel, a nők viszont csak a tisztes helytállás reményében lépnek tatamira Debrecenben a szombaton 15 órától sorra kerülő cselgáncs csapat Európa-bajnokságon.
„Nagyszerű és a sportágat népszerűsítő versenyt várok, hiszen a visszalépett hollandokat leszámítva a májusi, egyéni Eb legjobb négy együttese lesz a vendégünk. A magam részéről nem tartok az oroszoktól, a franciáktól és az izraeliektől sem, inkább féljenek ők tőlünk” – mondta Nagysolymosi Sándor férfi szakágvezető, aki a súlycsoportonként két dzsúdóst felvonultató gárdában harcba küldi az olimpiai és világbajnok Kovács Antalt is. (MTI)

