Forrás: RTL Klub

Az UEFA-kupa első fordulójában a Debreceni VSC-AVE Ásványvíz az ukrán Sahtar Doneckkel játszik.

A mérkőzés szeptember 15-én lesz Ukrajnában. A viszavágót szeptember 29-én játsszák itthon.

Az első forduló párosítása:

Sahtar Doneck (ukrán) – DVSC-AVE ÁSVÁNYVÁZ

AJ Auxerre (francia) – Levszki Szófia (bolgár)

Hamburger SV (német) – FC Köbenhavn (dán)

Slavia Praha (cseh) – Cork City (ír)

Metalurg Doneck (ukrán) – PAOK (görög)

Dinamo Bucuresti (román) – Everton (angol)

MyPa Myllykoski (finn) – Grasshoppers (svájci)

Crvena zvezda (szerb-montenegrói) – Braga (portugál)

Antwerpen (belga) – Olympique Marseille (francia)

Bayer Leverkusen (német) – CSZKA Szófia (bolgár)

CSZKA Moszkva (orosz) – Midtjylland (dán)

Vitoria Setubal (portugál) – Sampdoria (olasz)

Sevilla (spanyol) – FSV Mainz (német)

FC Basel (svájci) – Siroki Brijeg (bosnyák)

Feyenoord (holland) – Rapid Bucuresti (román)

Hibernian (skót) – Dnipro Dnipropetrovszk (ukrán)

Stade Rennes (francia) – Osasuna (spanyol)

Vitoria Guimaraes (portugál) – Wisla Kraków (lengyel)

Krilja Szovjetov Szamara (orosz) – AZ Alkmaar (holland)

VfB Stuttgart (német) – Domzale (szlovén)

Valerenga IF (norvég) – Steaua Bucuresti (román)

Grazer AK (osztrák) – Strasbourg (francia)

Lokomotiv Moszkva (orosz) – SK Brann (norvég)

Palermo (olasz) – Anortoszisz Famaguszta (ciprusi)

Halmstad (svéd) – Sporting Lisboa (portugál)

Middlesbrough (angol) – Xanthi (görög)

Maccabi Petah Tikva (izraeli) – Partizan Beograd (szerb-montenegrói)

Arisz Szaloniki (görög) – AS Roma (olasz)

Besiktas (török) – Malmö FF (svéd)

Litex Lovecs (bolgár) – Racing Genk (belga)

Banik Ostrava (cseh) – Herenveen (holland)

Hertha BSC (német) – APOEL Nicosia (ciprusi)

Teplice (cseh) – Espanyol (spanyol)

AS Monaco (francia) – Willem II (holland)

Viking Stavanger (norvég) – Austria Wien (osztrák)

Bröndby (dán) – FC Zürich (svájci)

Lens (francia) – Groclin Grodzisk Wielkopolski (lengyel)

Tromsö (norvég) – Galatasaray (török)

Bolton Wanderers (angol) – Lokomotiv Plovdiv (bolgár)

Zenit Szankt-Petyerszburg (orosz) – AEK Athén (görög)

Comments are closed.