Forrás: UNO

Téves bombariadó miatt kiürítették napnyugta után Izraelben a jeruzsálemi buszpályaudvart.

Az intézkedést egy gyanús csomag miatt hozták, de mint utóbb kiderült, álpokolgépről volt szó, amelyet a Gázai övezet kiürítése ellen tiltakozók helyeztek el, ily módon is kifejezve a leválasztási tervvel szembeni ellenérzésüket. A tűzszerészek átvizsgálták az épület mellékhelyiségében elhelyezett csomagot, amelyből gázpalackhoz csatlakoztatott elektromos huzalok nyúltak ki, de nem leltek robbanószerre – jelentette az izraeli televízió tízes csatornája. Találtak viszont egy papírdarabkát ezzel a felirattal: „A kivonulás a képetekbe fog robbanni”. (MTI)

Comments are closed.