Elődöntőbe jutott női párbajtőr- és férfi kardcsapatunk is a zalaegerszegi vívó Európa-bajnokságon.
A Révész Júlia, Szász Emese, Hormay Adrienn, Tóth Hajnalka összeállítású egység 45-28-ra legyőzte Izraelt, majd 43-34-es sikert ért el Svájc ellen. Férfi kardozóinknál Nemcsik Zsolt, Decsi Tamás és Kósa Miklós lépett pástra az Ukrajna elleni negyeddöntőben, ahol a mieink 45-44-es sikerrel jutottak tovább. A legjobb négy között mindkét együttesünk Lengyelország ellen csatázhat a döntőbe-jutásért. (MobilPress)

