Abbász be akarja vonni a Hamászt a kormányba Időpont: 2005-07-02 13:15:24
A palesztin elnök felkérte a kormányzásban való részvételre a Hamász radikális palesztin szervezetet, hogy így ellenőrizzék és biztosítsák az izraeli erők kivonulását a Gázai övezetből.
Mahmúd Abbász palesztin elnök a kormányzásban való részvételre kérte fel a Hámász radikális szervezetet, mivel szerinte így közösen tudnák ellenőrizni az izraeli kivonulást a Gázai övezetből – tudatja a Magyar Rádió.
A Hamász még gondolkodik az ajánlaton, az izraeli kormány azonban már jelezte: elfogadhatatlannak tartja, hogy a szervezet részt vegyen az irányításban.
Stop!

