Forrás: MNO

Az izraeli hadsereg ideiglenesen lezárta és katonai területté nyilvánította a Gáza-övezetbeli zsidó telepeket, miután a katonák többször összecsaptak a kivonulást ellenző radikálisokkal.

Korábban a tiltakozók elhagyott palesztin házakat foglaltak el, és kilátásba helyezték, hogy országszerte útakadályokat építenek. Ariel Saron izraeli miniszterelnök terve szerint augusztustól ürítenék ki a Gáza-övezetben épült zsidó telepeket. (Magyar Rádió)

Comments are closed.