Forrás: NOL

Népszabadság Online, 2005. június 21. 19:12

Nyolc ember életét vesztette, és több mint százan megsérültek kedden egy vasúti szerencsétlenségben Izraelben – közölték izraeli illetékesek.

A Tel-Avivból az ország déli részébe tartó személyvonat belerohant egy teherautóba, amely a vasúti pályán vesztegelt. A gépkocsi valószínűleg elromlott – jelentették izraeli rádióállomások.

Az ütközés következtében néhány utas kizuhant a szerelvényből, amelynek két kocsija kisiklott, és oldalára fordult. A sérültek mentésében és kórházba szállításában helikopterek is segítenek.

(MTI)

Comments are closed.