Népszabadság Online, 2005. június 21. 19:12
Nyolc ember életét vesztette, és több mint százan megsérültek kedden egy vasúti szerencsétlenségben Izraelben – közölték izraeli illetékesek.
A Tel-Avivból az ország déli részébe tartó személyvonat belerohant egy teherautóba, amely a vasúti pályán vesztegelt. A gépkocsi valószínűleg elromlott – jelentették izraeli rádióállomások.
Az ütközés következtében néhány utas kizuhant a szerelvényből, amelynek két kocsija kisiklott, és oldalára fordult. A sérültek mentésében és kórházba szállításában helikopterek is segítenek.
(MTI)

