Forrás: MNO

Izrael a jelek szerint felújította a palesztin szélsőségesek célzott likvidálásának gyakorlatát – közölte a Magyar Rádió.

Az izraeli közbiztonsági miniszter a hadsereg rádiójában megerősítette, hogy kedden célt tévesztettek azok a rakéták, amelyek célpontja az Iszlám Dzsihád egyik tagja volt. Egy pilóta nélküli izraeli repülőgép két rakétát lőtt ki Beit-Lakja település térségére, de senki sem sérült meg.

Ariel Saron izraeli miniszterelnök még februárban függesztette fel a terroristaként kiszemelt palesztinok megölésének gyakorlatát, miután tűzszünetben állapodott meg Mahmúd Abbász palesztin elnökkel.

Comments are closed.