Forrás: MNO

Izrael két ciszjordániai város ellenőrzését átadja a Palesztin Hatóságnak – jelentette be az izraeli kormányfő a palesztin elnökkel tartott jeruzsálemi találkozója után.

Ariel Saron elmondta, hogy Betlehemet és Kalkiliját két héten belül elhagyják az izraeli katonák, ha a palesztinok garantálják a nyugalmat és megfékezik a fegyvereseket. A palesztin tárgyalók nevében Korei miniszterelnök csalódottságának adott hangot és azt mondta: többet vártak Mahmúd Abbász és Ariel Saron megbeszélésétől.

radio.hu

Comments are closed.