Megnyílt az átkelő Rafahnál Időpont: 2005-06-17 18:25:01
Izrael lezárta a Gázai övezetet, néhány órával később az egyik átkelőt ismét megnyitotta.
Az erezi átkelőt még nem használhatják, de az egyiptomi határnál lévő Rafahnál feloldották a korlátozást. Egy izraeli katonai illetékes elmondta: a rendkívüli intézkedést azután hozták, hogy egy merényletre utaló nagyon komoly figyelmeztetést kaptak.
Ezután az izraeli biztonsági szolgálat riadóztatta a Palesztin Hatóságot is. (Magyar Rádió)
Stop!

