Forrás: Stop!

Megnyílt az átkelő Rafahnál Időpont: 2005-06-17 18:25:01

Izrael lezárta a Gázai övezetet, néhány órával később az egyik átkelőt ismét megnyitotta.

Az erezi átkelőt még nem használhatják, de az egyiptomi határnál lévő Rafahnál feloldották a korlátozást. Egy izraeli katonai illetékes elmondta: a rendkívüli intézkedést azután hozták, hogy egy merényletre utaló nagyon komoly figyelmeztetést kaptak.

Ezután az izraeli biztonsági szolgálat riadóztatta a Palesztin Hatóságot is. (Magyar Rádió)

Stop!

Comments are closed.