Forrás: Stop!

Kiss Sebő bravúros teljesítménnyel legyőzte az első helyen kiemelt izraeli Lewyt, így bejutott a 10 ezer dollár összdíjazású Raiffeisen Grand Prix-teniszsorozat döntőjébe. Kiss Sebőnek 1 óra 42 perc és három játszma kellett ahhoz, hogy a végső győzelemre is esélyesnek tartott Lewyt legyőzve a döntőbe masírozzon.

A közel egyórás első szettet a rövidítésben nyerte meg Levy, ám a folytatásban rendkívül határozott alapvonaljátékával Kiss felülkerekedett ellenfelén, és mindössze 16 perc alatt kiegyenlített, majd a döntő játszmát is begyűjtötte, így bejutott a döntőbe. A fináléban Kiss ellenfele a szlovén Zemlja lesz.Eredmények, egyes elődöntő:Kiss Sebő-Harel Levy (izraeli, 1.) 6:7 (3-7), 6:0, 6:3 Grega Zemlja (szlovén)-Nikola Ciric (szerb-montenegrói) 6:3, 6:4Stop!