uno.hu Hírek
Az exminiszter ecstasyja
30 ezer tabletta ecstasy-tablettát próbált becsempészni országába Hollandiából Gonen Szegev volt izraeli miniszter, ráadásul meghamisított diplomáciai útlevéllel.
Az egykori kormánytag, aki 1992 és 1995 között töltötte be az energiaügyi miniszter tisztségét, lejárt diplomáciai útlevelének érvényességét terjesztette ki „magánúton”, és a drogot M and M csokoládésdobozokba rejtette el – közölte az ügyvédje. Szegev egy mára már megszűnt jobboldali párt tagjaként vett részt a kormányban a kilencvenes években. Eredeti képzettségére nézve fizikus, a drogügy miatt tavaly áprilisban tartóztatták le.
http://www.uno.huŠ2004 Juventus Média Kft. Minden jog fenntartva!.

