Forrás: Index

Libanoni területről kilőtt rakéta robbant fel a keddre virradó éjjel az észak-izraeli Slómi határtelepülésen – közölte reggel a rendőrség. „Megerősíthetjük, hogy egy 122 milliméteres katyusa rakétát lőttek ki az éjjel Libanonból Észak-Izraelre” – jelentette be Miki Rózenfeld rendőrségi szóvivő. Gabi Naaman polgármester azt mondta a katonai rádiónak, hogy két rakéta csapódott be.

Előzőleg a hadsereg szóvivője még arról számolt be, hogy a detonációt – amely nem követelt áldozatokat, és egy erkély megrongálásán kívül anyagi kárt sem okozott – egy régi rakéta okozhatta, amelyet még a 2006-os libanoni háború idején lőtt ki a Hezbollah síita szervezet. „Hangsúlyozzuk azonban, hogy még vizsgáljuk az ügyet” – tette hozzá a katonai szóvivő. h i r d e t é s

Comments are closed.