Forrás: Hírtv

Megölte az izraeli hadsereg az Iszlám Dzsihád egyik parancsnokát az éjjel. A Madzsid Harazin gépkocsija ellen végrehajtott légicsapásban további két fegyveres meghalt, két járókelő pedig megsebesült.

A támadás után több ezer palesztin fegyveres jelent meg az utcákon. Az Iszlám Dzsihád vezetője pedig azt mondta, hogy Izraelnek fizetnie kell a gyilkosságért, és hozzátette, hogy a csoport folytatja az ellenállást.

(hírTV)

Comments are closed.