Forrás: Index

Izraeli katonák két Hamász-aktivistát öltek meg Gázában. A két férfit az övezet északi részén lőtték le. Megölésük körülményei nem ismeretesek. Az Ezzedin al-Kaszám Brigádok, a Hamasz terrorista szárnyának a közleménye szerint tűzpárbaj tört ki izraeli katonák és Hamász-fegyveresek között. Az összecsapás hírét az izraeli hadsereg megerősítette.

Comments are closed.