Forrás: Magyar Rádió

A ciszjordániai Hebron közelében két fegyveres palesztin agyonlőtt három izraelit és nyolcat megsebesített. Az izraeli biztonsági erők lelőtték a támadókat. Az izraeli köztelevízió jelentése szerint a merénylők talmudista diákoknak álcázták magukat.

Közben a Hamasz palesztin szervezet fegyveres szárnya vállalta magára a szerdai haifai öngyilkos buszrobbantást, amelyben 15 ember halt meg.

MR

Comments are closed.