2007. április 26. 19:15
MNO
Bombafenyegetés miatt kiürítették a tel-avivi Ben Gurion repülőteret.
Az izraeli rádió jelentése szerint a biztonsági szolgálatok a repülőtér több mosdójában is gyanús csomagokat találtak. Egyelőre nem tudni, hogy voltak-e pokolgépek a terminálon talált bőröndökben.
(radio.hu)

