Forrás: MNO

2007. április 22. 11:11

MNO

Kiújultak a fegyveres összetűzések az izraeliek és a palesztinok között. Vasárnap reggel az Al-Aksza Mártírjainak Brigádjai nevű radikális palesztin szervezet két fegyveresét tűzharcban lőtte le az izraeli hadsereg Náblusznál.

Szombaton hat palesztint lőttek le az izraeliek különböző összetűzésekben. Válaszként palesztin területről rakétákat lőttek ki a dél-izraeli Szderótra, néhányan könnyebben megsérültek. Nem sokkal később egy izraeli rakéta talált el egy kocsit a Gázai övezetben, egy palesztin meghalt, egy megsérült.

(radio.hu)

Comments are closed.