Forrás: Origo

Nyomoznak az izraeli kormányfő ellen. Ehud Olmert állítólag kenőpénzt fogadott el.

Nyomozást rendelt el Ehud Olmert izraeli kormányfő ellen Izrael főügyésze a Bank Leumi, az ország második legnagyobb pénzintézetének privatizációja kapcsán. A hírt az igazságügyi tárca jelentette be kedden.

Olmert állítólag megvesztegetési pénzeket fogadott el, amikor pénzügyminiszter volt.

(MTI)

Comments are closed.