Forrás: MNO

2007. január 15. 12:09

MNO

Izraeli-palesztin-amerikai csúcstalálkozót tartanak hamarosan a közel-keleti tárgyalások újraindításáért.

Izraeli rádiók erről Condoleezza Rice amerikai külügyminiszter és Ehud Olmert izraeli kormányfő jeruzsálemi találkozója után számoltak be. A jelentések nem tértek ki arra, mikor és hol kerülne sor a hármas csúcsra.

Az amerikai diplomácia vezetője vasárnap Ramallahban tárgyalt Mahmúd Abbasz palesztin elnökkel, akinek megígérte, hogy az Egyesült Államok erőteljesebben fogja szorgalmazni a palesztin állam létrehozását.

(radio.hu)

Comments are closed.