Izraeli katonák lelőttek vasárnap éjjel két palesztint, aki a Gázai övezet északi részét és Izraelt elválasztó biztonsági kerítés felé lopóztak. Az izraeli hadsereg és a palesztin mentők tájékoztatása szerint a két palesztin robbanószert cipelt magával, és a lövések következtében felrobbant az anyag.

