Forrás: Hírtv

Horogkereszteket és a zsidóságot sértő feliratokat festettek a pécsi zsinagóga kapuira. A polgármesteri hivatalhoz közeli belvárosi épületre fekete színű festékszóróval firkáltak összesen 18 feliratot még szerdán.

A horogkereszteket és egykori náci és nyilas vezetőket éltető mondatokat azóta átfestették. Az elmúlt években többször történt már hasonló eset Pécsen, korábban óriásplakátokon és a temető kerítésén is találtak uszító feliratokat.

Kedves Olvasó!

Ha Ön is szeretné e-mailben megkapni a Hír TV válogatott híreit, regisztráljon!

Comments are closed.