Horogkereszteket és a zsidóságot sértő feliratokat festettek a pécsi zsinagóga kapuira. A polgármesteri hivatalhoz közeli belvárosi épületre fekete színű festékszóróval firkáltak összesen 18 feliratot még szerdán.
A horogkereszteket és egykori náci és nyilas vezetőket éltető mondatokat azóta átfestették. Az elmúlt években többször történt már hasonló eset Pécsen, korábban óriásplakátokon és a temető kerítésén is találtak uszító feliratokat.
Kedves Olvasó!
Ha Ön is szeretné e-mailben megkapni a Hír TV válogatott híreit, regisztráljon!

